Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös haj, mitől szőkül?

Festett vörös haj, mitől szőkül?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy lehet a hajat természetesen szőkíteni(ill. világosítani), ha citromlével locsoljuk és kimegyünk a napra. Nekem festett vörös a hajam, és töbször volt olyan, hogy szőkés tincsek jelentek meg benne? Kiszívta volna a nap? festett hajra működik a citromlé? Bocs a buta kérdésekért?
2011. aug. 12. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem festett hajra is működik a citromlé, de sokszor ne használd, maximum 1-2 héten egyszer elég is, mert önmagában eléggé kiszárítja a hajat és sprőd lesz tőle.

Amúgy igen, a nap önmagában is kiszívhatja a hajat, ha túl sokat vagy napon.:)Ezért is szokták mondani, hogy vegyél fel valamilyen kalapot, mert a nap még ki is száríthatja a hajadat.

2011. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hiszem néha próbálkozok majd a citromlével, bár már olvastam mézet is, mert ez a néhány szőke tincs nagyon jól áll a hajamba.
2011. aug. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!