Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, mit tegyek?

Hullik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak akkor hullik ki sok, ha fésülöm, vagy hajat mosok. Egyik fésülés után megszámoltam a kihullott szálakat, hát 90-100 körüli volt. :S Festem a hajamat. Eddig feketére, ami ugye nagyon káros, most váltottam barnára, ami egy fokkal jobb, de jót az se tesz vele. Gondoltam rá hogy veszek valami hajra, körömre jó kapszulát, de nem tudom segítene-e rajta. A hajam nagyon dús, nem észrevehető hogy hullik. Még. Mit csináljak vele? Várom az ötleteket.
2011. aug. 12. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Varga hajcseppeket próbáltad már? igaz ha jól tudom, 5000Ft körül van:S de tapasztalatból..csodákra képes, pedig nincs egyszerű hajam:)
2011. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszesz! 2 hónap után egy szál hajam sem jön ki tőle! Nagyon jó csak elég büdös! De használ és 1000 ft körül van!
2011. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami gyulladásod van. Nekem is hullott és a fodrász első kérdése az volt hogy jók e fogaim, a mandulám nincs e begyulladva, vagy nincs e emésztőrendszeri panaszom. Ilyenektől is hullik a haj. De a hajnak is van egy természetes hullása, ha nem tincsekbe hullik akkor szerintem nem vészes a dolog.
2011. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha így beletúrok, és végig húzom a kezemet, olyan 1-2 szál majdnem mindig a kezemben marad
2011. aug. 13. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!