Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyi idő alatt kell lennie...

Ennyi idő alatt kell lennie eredménynek? (zynerit)

Figyelt kérdés
Ha EGY HÉTEN keresztül napi KÉTSZER kenem vele az arcomat akkor lesz látható változás ennyi időn belül?
2011. aug. 12. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem. kb 1-1,5hónap után lesz.
2011. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pattanás elleni cuccnak 3-4 hónap a hatóideje, 1 hét után semmit se várj kb... de ez bele is van írva a tájékoztatójába. Attól hogy 2x kened még nem lesz 2x gyorsabb, ehhez idő kell, nem napi 2 liter az arcodra...
2011. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 hete használom, és azóta egyáltalán nem nyúlok a bőrömhöz, nem piszkálom, és nagyon szép tiszta lett, nekem nem is szárítja nagyon csak a számnál egy kicsit. Mondjuk nekem eleve nem volt vészes az arcom, de szerettem volna, ha teljesen tiszta, és most az lett. :) Ja, és van olyan nap, hogy csak egyszer kenem be vele. 19L
2011. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is használtam, de nekem nem vált be. 4 hónapon keresztül napi többször is kentem. Semmi változás nem történt. Később a bőrgyógyász Sotret tablettát írt fel. 1évig szedtem és azóta sincs semmi baj. (fél éve hagytam abba)


19/L

2011. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!