Milyen hajam legyen?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és duci.jelenleg ilyen hajam van: [link] de annyira unalmas,és nagyon hullik,ezért holnap fodrászhoz megyek.Milyen hajam legyen?Fogalmam nincs,hogy milyenre vágassam,akarok egy kicsit újitani.Válaszokat előre is köszönöm.Üdv!
2011. aug. 11. 20:48
 1/5 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés:ha levágatom a hajam,de nem nagyon rövidre,akkor még lehet egyszer ugyanilyen hosszú?anyu nem akarja,mert szerinte sose fog megnőni nagyra,ezért kicsit félek vágatni :/
2011. aug. 11. 20:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a derékig érő hajamat vágattam le egy éve és alig ért a vállamig... merj bátor lenni és ne félj megnő a hajad.(nekem a vágás óta most ér a lapockámig.:/-már kezdem hiányolni a régi hosszú hajam!) Szóval gondold meg jól hogy mennyit akarsz vágatni-amúgy arctól is függ hogy milyen frizura állna neked jól-


19L

2011. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen a fejformád?
2011. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát izé....kerek :D :) de valaki segitsen,mert nem tudok dönteni :/minden vágyam volt a rihannás haj,de ducinak nem áll jó,és nem is merem annyira levágatni : [link]
2011. aug. 11. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] bocsi,ezt akartam :/
2011. aug. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!