Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy gyorsabban...

Mit csináljak hogy gyorsabban nőjjön a hajam házilag?

Figyelt kérdés
olyat olvastam hogy a fejbőr dörzsölgetésétől gyorsabban nő az tényleg jó? meg ha tudtok sampont légyszives írjátok le hol lehet kapni! A ricinusolaj tényleg hat? nekem nincs annyira sok hajam és nem örülnék neki ha hullana tőle,és valami mellék hatása van? Írjatok lécci!
2011. aug. 11. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Én majdnem egy évig használtam a ricinusolajat és nagyon sokat nőtt tőle a hajam. Havi 3cm-t! Nekem semmi mellékhatás nem mutatkozott!

Használj bármilyen koffeines sampont és tegyél bele 15 csepp rozmaringolajat! Napi 10 perces masszírozás nagyon jót tesz! Belülről is fontos táplálni, ezért szedj valami hajkapszulát. A megfelelő folyadékbevitelről se feledkezz meg! :)

2011. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, csak nem Hetti vagy? :P:D

Amúgy egyetértek az előző válaszolóval.

2011. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lebuktam :$ :D
2011. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
A legjobb hajnövesztő az idő meg a genetika,ez biztos.Ismerek pár olyan embert akik semmilyen csodaszert nem használnak és mégis derékig érő hajuk van.. Szóval én szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban.
2011. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én eddig 2in1 baba sampont használtam minden hajtípusra,mert nehezen fésülöm ki a hajam. de én nekem éppen le ér a hajam a vállamig. maximum 13 cm. akarok növeszteni. ahhoz hány hónap kell? Az én hajam alapból nagyon lassan nő. köszi a választ!
2011. aug. 11. 19:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem várok 1 évet hogy megnőjjőn a hajam.mondom az utolsónak! azért köszi hogy válaszoltál!
2011. aug. 11. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Max 6-7 hónap :)
2011. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
max. 6-7 hónap múlva fog 13cm nőni a hajam???
2011. aug. 11. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos megértelek, tudom milyen rossz ez. Szerintem vegyél csatos póthajat, ameddig nem nő meg a hajad a kívánt hosszra.Persze türelmetlen vagy,de sajnos a haj lassan nő (Valakinek a válláig se nő meg a haja) Addig is amit tudsz tenni:

1. ne vasald, ne hullámosítsd,tehát ne érje magas hőfok a hajad.

2. ne szárítsd közelről, illetve ha lehet, hideggel szárítsd.

3. igen,a fejbőr dörzsölgetése segíti a vérkeringést, ezáltal a hajat is, a hajhagymáknak jót tesz.

4. ajánlom a bánfi termékeit (hajszesz,sampon) Ezek gyógynövényesek,


A Bánfi hajápoló család tagjai gyógynövény-kivonatok különleges összetételű keverékét tartalmazzák. A gyógynövények komplex hajhullást csökkentő és hajnövekedést serkentő hatását klinikai tesztek bizonyítják.

összetevői javítják a fejbőr vérkeringését és ezáltal fokozzák a hajhagymák tápanyag-ellátását, meghosszabbítják a hajhagymák növekedési fázisát.


A hajszesszel érdemes 3-6 hónapos kúrákat tartani. Legalább hetente egyszer, de a kúra első 4-6 hetében lehetőleg kétszer ajánlott alkalmazni. A samponnal megmosott nedves fejbőrbe alaposan masszírozzuk be a hajszeszt, majd 20-40 perc múlva vízzel öblítsük le. Ezután ismét mossunk hajat Bánfi samponnal.


Ja,és ne sokat legyen gumizva, és ne mosd sokszor a hajad (hetente 2-3x. elég) Hajpakolásnál meg ajánlom a Gliss Kur termékeit,1perces pakolások.


Remélem segítettem.

2011. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, 6-7 hónap. Mivel a haj átlagosan 1-2 centit nő havonta. Szóval ha a tied csak 1 centit nő, akkor egy év is lehet. Sajnos a hajnövesztés ilyen. A nő egyik büszkesége a hajkorona, és ahhoz, hogy szép legyen türelem is kell :)Nem fog egyik napról a másikra megnőni.

Egyébként a ricinusolaj tényleg nagyon jó, én használom a hajamra. A hajnövekedést mondjuk nekem nem gyorsította, viszont erős és fényes lett tőle a hajam. Sőt, a hajhullást is megállította.

Nekem volt sokáig póthajam, az is egy megoldás, amíg megnő a sajátod. Én is póthajaztam több, mint egy évig, és most már derékig ér a sajátom is :)

2011. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!