Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosáskor le szoktatok...

Hajmosáskor le szoktatok menni a kádban a víz alá?

Figyelt kérdés
Nővérem szerint így lehet csak rendesen megmosni.
2011. aug. 11. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak zuhanyzok így nem. De régen mindig úgy mostam hajat. Belátom, hülyeség volt. Úgy nem lehet normálisan megmosni, mert ha ott mosom le a habot, az ugyanúgy vissza megy a hajamra és sehogy sem szabadulok meg a samponmaradékoktól.
2011. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát én úgy csinálom hogy lecsúszok a kádban és úgy tartom a fejem hogy felfelé nézek, a víz eléri a homlokomat és a hajamat és nem megy bele a pofámba.
2011. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert fáj a fülem ha belemegy a víz. A kád fölé hajolok, és úgy mosom.
2011. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én lemegyek aztán zuhany
2011. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. :)) Vicces ez a kérdés. :) Egyébként, utána le is zuhanyzom, és akkor nem megy vissza rá a sampon/tusfürdő habja. :)
2011. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk csak zuhanyzónk van, és úgy is meg lehet rendesen mosni a hajat. Kád se kell hozzá...
2011. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem kádam is van, meg zuhanyzóm is, de csak a zuhanyzóban szeretem mosni a hajam:)
2011. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam igy megmosni a hajam. :D De utána mindig lezuhanyzom.
2011. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 17:14 nővérem is így mondja csak teljesen belenyomja a fejét a víz alá. a múltkor nekem is segített, majdnem megfulladtam, de csak mert rámjött a víz alatt a röhögés. :D de akkor már merüljünk el teljesen, nem? csak nekem az még szokatlan de másképp nem megy

zuhanyozni nem szeretek.

bocs ha vicces kérdés lett ez

2011. aug. 11. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit tényleg vicces kérdés :)

Hát, ilyen tapasztalatom nem nagyon van, mert mindig zuhanyozok. De szerintem ha a zuhanyfejből "löveled" rá a vizet a hajadra, az a leghatásosabb, hiszen erős áramlat éri és sokkal jobban leviszi a sampont.

Én nem csinálnám azt, hogy lemerülök a vízbe. Egyrészt, mert tulajdonképpen a már samponos (és tusfürdős) vízbe áztatod a hajad, nem pedig tisztában. Ja, és ráadásul abban fürödtél, és abba mostad le magadról az aznapi szennyeződéseket.

2011. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!