Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajos pakolás akkor...

Ricinus olajos pakolás akkor is használ, ha csak két órát van a hajamon?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy nőhet tőle a hajam, vagy ahhoz egész éjjel rajta kéne lennie? Illetve baj, ha három kanálhoz két kanál olivaolajat és egy egész kanál mézet kevertem?
2011. aug. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
én este szoktam felrakni mielőtt hajat mosok és úgy alszom. aztán pedig kimosom de én csak a ricinus olajat rakok nem használok mellé semmilyen oliva olajat sem pedig mézet:)
2011. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 órát legyen rajta minimum. Ha letelt, akkor már simán leveheted. A recepted pedig jó :) nem lesz semmi baj, sőt!
2011. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán jó. Én 3 óra hosszáig szoktam csak rajta hagyni, de így is érvényesül a hatása.

Az én receptem:

15 ml ricinus (30 ml egy üvegcse, amit veszek és annak a fele)

2 evőkanál olivaolaj

1 tojássárgája


ezt beteszem picikét a mikróba, de csak annyira, hogy enyhén meleg legyen, vigyázz, a tojás meg ne főljön:DD

ezt rakom rá (3 óra hossz) és közben 1x hajszárítóval körbefújom (ha meleg, akkor jobban hat)

miután lemosom és megszárítom úgy nézek ki, mint valami modell egy samponreklámban :) gyönyörű hajat csinál.

2011. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!