Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet eltűntetni a...

Hogy lehet eltűntetni a hajamban lévő lila csíkot? Átlehet festeni barnára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom a lila csak színező így ki fog kopni. ha nem nyugodtan befestheted barnára. (csak sötétre és biztos befogja annyira hogy ne látszódjon)
2011. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem színező. Nem is lila..inkább ilyen ciklámen. A saját hajam meg középbarna. Remélem befogja :S
2011. aug. 10. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig lila, aztán ciklámen volt a hajam. A gesztenyebarnát 3x ledobta. Mindig kivörösödött. Aztán befestettem középbarnára, attól meg fekete lett. 2 hónap alatt fakult ki középbarnára. 1-2 árnyalatnyi volt a hajam meg a kopott festék között. Így tudtam lenöveszteni.
2011. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ez volt nekem is!!:) a suli miatt kellett ráfestenem mer semmit se kopott. Elmentem fodrászhoz és ott kevert ki egy sötétebb barnát ami tartós festék. otthon próbáltuk 24 mosással kijövő barnával de be se fogta szval sztem menj fodrászhoz. Meg utána nekem kicsit látszott hogy vöröses,de csak a fényben.:)
2011. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!