Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hosszú hajból milyen...

Ilyen hosszú hajból milyen fazont lehet vágatni? Te milyet vágatnál? (kép lent)

Figyelt kérdés

Még mindig nem tudtam eldönteni, hogy milyenre vágassam le a hajam. Nem nagyon van szívem levágatni, de ez a hosszú nem áll jól :(


[link]


2011. aug. 9. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aha, menj másik fodrászhoz!
2011. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok, hogy idén kb mennyibe kerül egy ilyen vágás?
2011. aug. 9. 23:52
 13/17 anonim ***** válasza:
A többi hozzászólónak igaza van. Ne vágasd le a hajad ! Ha le is vágatod, akkor is csak maximum tépettre, mert az biztosan jól állna. A tépett hajad végét ha kicsit hajsütővassal bekunkorítod, akkor máris kerekebb lesz tőle az arcod. ;)
2011. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én egyetértek a 3. kommentelővel,szerintem az a haj jól állna :)
2011. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Elég vékony szálú a hajad.. Szerintem nagyon meg kéne gondolnod a fazont, ha feltétlen vágatni akarsz! Viszont szerintem is jobb a hosszú, de vágasd le! Van egy tippem, hogy az ilyen vékony szálú hajnak mi áll a legjobban. Néha hajsütővassal hullámosítsd be az alját! Szerintem ez lenne a legjobb amit ki lehetne hozni a hajadból, gyönyörű lenne!

[link]

[link]

Ilyesmikre gondolok, de nem is kell ennyire,elég ha alul pár tincset begöndörítesz.

2011. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha tépeted, csak annyira, mint a képen! Ha jobban akarja a fodrász, ne engedd meg neki! Egy idő után felszálkásodna a hajad, és feltörne a rövidebb tincseknél, tapasztaltból mondom. Sztem is keress másik fodrászt, nem lehet sokkal több pénzbe... Aztán írd meg, h milyen lett.
2011. aug. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tépett hajam, sőt még festve is volt, mégse tört el, szerintem ez hajfüggő, de tényleg jobb ha nem kockáztat!
2011. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!