Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet vágatni ilyen...

Hol lehet vágatni ilyen tépett fazonú "emos" fizurát?

Figyelt kérdés
Már több fodrásznál is jártam még KÉPET IS VITTEM hogy egy értelmű legyen milyen hajat szeretnék de teljesen más lett a végeredmény, és jó lenne egy fodrász aki képes lenne ilyen fazonú fizurát vágatni mint ez: [link]
2011. aug. 9. 01:47
 1/8 anonim válasza:
Sajnos ilyenre egy fodrász sem fogja neked levágni. Ezt neked kell belőnöd, ez van, sorry. Nekem is hasonló a hajam és hidd el, teljesen máshogy néz ki, amikor felkelek, vagy nem csinálok vele semmit, esetleg épp kijövök a fodrásztól. Ha gondolod, küldök videót, nem egy nagy durranás :) 20/L
2011. aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Előző vagyok: jobban megnéztem a képet, és fogadni mernék, hogy ennek a csajnak eleve póthaja van, úgyhogy ilyened minden bizonnyal nem lesz, legalább is nem lesz ekkora látható különbség a fejed teteje és a hosszú hajvégek között.
2011. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Banánosfagyi válasza:

Én ilyen halyat szeretnék [link]


Ha erre tud valaki egy fodrászt irja le

2011. aug. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dR.senkiházi ***** válasza:
utolsó ez egy tök átlagos haj,csak hátul meg van tupírozva rendesen + hajlakk
2011. aug. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó választás
2011. aug. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ez póthaj. Ha jobban megnézed még színeltérés is van, a saját haja vállig ér és tupírozva van. Ilyet biztos hogy nem tudnak vágni "csak úgy".
2011. aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem is póthaj, iszonyú dús haj kell ehhez a fazonhoz! Vágni nem hiszem hogy nehéz, szóval ha nem ilyen lesz, az nem a fodrász hibája!
2011. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minek neked emós haj? Inkább fogd a Gilette pengét és borotváld le!
2011. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!