Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bozontal?

Mit csináljak a bozontal?

Figyelt kérdés

Olyan problémával szembesültem hogy ilyennel még nem volt dolgom. Eléggé megnőtt időközbe a hajam ami el is menne mert vizesen az a vicc hogy jól áll.. Tisztára úgy nézek ki mint valami akciófilm szereplő. Ezzel az a baj tart ameddig meg nem szárad! Akkor úgy nézek ki mint Mucsi Zoltán az anyád aszúnyogokból!! XD Ezt az állapotot kéne valahogy megszüntetni! Az a baj túl dús a hajam és össze vissza áll, géppel ledúrni meg nem akarom mert rövid hajjal akkora csöves fejem van ,kb mint egy jóllakott napközisnek. Mit lehet csinálni ilyenkor? Tippek vannak?

Errefelé olyan fodrászok vannak ,hogy az ember esze meg áll. Úgy kel a szájába rágni mit csináljon, na de én meg honnan tudnám nem vagyok fodrász.


2011. aug. 9. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ha magadnak szeretnéd vágni, akkor vegyél ritkítós ollót, azzal le tudod "vékonyítani", és nem is nagyon tudod elrontani..;)
2011. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de azt hogy kell?? honnan kell ritkítani? fölülről alulról?
2011. aug. 9. 01:36
 3/4 anonim ***** válasza:
én is pontosan így vagyok a hajammal...vizesen szép de mikor megszárad olyan mint egy bárány...én hajhabot szoktam rá tenni elég sokat de a fejbőrömre nem rakok. próbáld meg hátha beválik nekem segít :)
2011. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok...megfogsz egy tincset a hajadból, és a ritkítós ollóval belevágsz... nemlehet elmagyarázni, olyan egyszerű.:)
2011. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!