Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lépcsőzetesre vágott hajból...

Niki *_* kérdése:

Lépcsőzetesre vágott hajból egyeses hajat?

Figyelt kérdés

lépcsőzetes a hajam vállig érő szép barna. de meguntam h nem egy forma hosszu és most azt szeretném kérdezni h hogy lehet lépcsőzetes hajbol egyeneset csinálni?

akinek van tapasztalata írja meg fontos kösszi


2011. aug. 8. 23:38
 1/8 A kérdező kommentje:
senkii?:O :(((((((((((
2011. aug. 8. 23:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Na majd én:D

Csak úgy lehet megoldani, hogy a legrövidebb részhez hozzávágják az egész hajad:) Ezen kívül semmi más megoldás nincs.

17/L

2011. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet,de úgy,hogy levágod a többit
2011. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előzők már elmondták. Most én is ezzel fogok szenvedni, hogy a rövid hajamból állig érő legyen. (:
2011. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a hátközépig érő hajamból vágattam le kicsivel váll alá érőre. Igazából örülök meg nem is, de Te mindenképpen jól fontold meg. :) Az egyenes hajvég nagyon csúnya [szerintem], én is alig várom, hogy V-sítsem. :P
2011. aug. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösszii a hozzászólásokat :D
2011. aug. 9. 17:38
 7/8 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés:D hogy lehet gyorsitani a haj nővését?
2011. aug. 9. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
ricinusolaj,Bánfi hajszesz,masszírozd a fejed,meg szedj revalid kapszulát
2011. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!