Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrásznak miért jó, hogy...

A fodrásznak miért jó, hogy 3x annyit vág le a hajamból, mint amennyit én szeretnék?

Figyelt kérdés

Én csak 5 cm-t szeretnék vágatni a hajamból, de a fodrász mindig azt mondja, hogy addig kell levágni, amíg töredezett.

Már 3 szor voltam úgy nála, hogy hátközépig ért a hajam. Mindhárom alkalommal megmondtam, hogy max 5 cm-t vágjon belőle. Erre vállamig levágja a hajam.


2011. aug. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert töredezett és nem akarja hogy csúnya legyen amit kiad a kezéből.

Vagy csak béna, és nem találja el a frizurát elsőre, így többször kell nekifutnia.

2011. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"fodrászbetegség"-nek hívom.Én úgy vagyok vele, hogy én vagyok a megrendelő, és, ha én csúnyán szeretem, azért fizetek...szerencsére az én fodrászom nem szenved benne, igaz, neki is gyönyörű, derékig érő haja van-lehet ezért tudja, hogy nem nyisszantjuk le csak úgy a másik régóta növesztett haját.
2011. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress másik fodrászt. Tőlem mindig megkérdezi, hogy vághat-e még belőle vagy maradhat.. :D
2011. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hála az én fodrászommal nincs ilyen baj :) azért ha már 5 cm-t levág ott már nem szálkás. Nekem max 3 cm-t szokott többet nem engedek
2011. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja meg azt mondja, hogy hajvágás minimum 5 cm-nél kezdődik.
2011. aug. 9. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne azt mondd, hogy vágja le, hanem kérj igazítást.:D
2011. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a reteknek mész vissza akkor hozzá?
2011. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!