Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj lesz a festett hajamnak,...

Baj lesz a festett hajamnak, ha barna hajra való samponnal mosom?

Figyelt kérdés

szóval a tescoba volt akció,3 Garnier sampont már nemtudom mennyiért lehetett venni, és így vettem 3at, mert tökre megérte:)

itthon néztem, hogy az egyik barna hajra való..(illat miatt vettem őket, nem néztem mi milyenre való, és mire jó:S ) viszont nagyon jó illata van, és nem akarom se elpasszólni, se semmi, ha már megvettem.

festett hajra lesz valami hatása?

egyik ismerősöm szerint semmivel nem másabb, mint egy sima sampon..


2011. aug. 8. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja lenne. A sampon az sampon. Nyugodtan használhatod!
2011. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen színű a hajad?Festett? Egyébként bebarnulni nem fog, nyugodtan használd.
2011. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ. Nézd meg jól, mert pl a dm-es barna hajra valóban vannak ilyen kis színezőszemcsék, amik fognak. Ha ebben nincs akkor mindegy. De attól is függ h milyen színű a hajad. Mjuk lehet h én nem kockáztatnám meg a szőke hajamon.
2011. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem hátul vörös, elől pink, és kék:) remélem nem lesz baja, mert nem rég festettem:\ köszi, ha tudtok még valamit erről várom a válaszokat:)
2011. aug. 8. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz baja hajadnak, nyugodtan használd.

Viszont azt szeretném kérdezni, hogy a kéket hogyan festetted a hajadba? Vagy csak színező? Nekem fekete a hajam és csak egy csíkot akarok de csak szinezőt találok és annak nem látom értelmét. Előre is köszi.


17/L

2011. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kékbe (és hasonló "extrém" színekbe csak színező van! de láttam már fejketébe, nagyon jól néz ki:)

miért nem látod értelmét? én 3x mosom egy héten, és ígyis bírja 2 hétig, szép élénk színe van, és egy időbe festem mindig hátúl is(ami rendes festék) szóval nekem egy időbe kopok kb ki.

ez a színező pedig amit most vettem 990 ft volt.

de ugye előtte le kell szivatni hidrogénnel, lehet h ezt nem akarod, viszont máshogy nem hiszem h befogja a feketét :( kékesfekete hajfestékre nem gondoltál? azt hiszem van vmi ilyesmi...

köszi a választ:)

2011. aug. 8. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok neked privit írni azért írok ide. :) Kékes fekete a hajam. Meg így szép is. De nekem volt rajta színező és egy mosás után nem látszott semmi. A hidrogénnel nem lenne bajom. Hallottam mg olyat is, hogy ha festés közben befujom kék színezővel a hajam akkor jobban kihozza a festékből a kéket, de nem próbáltam még. Köszi a tanácsot.
2011. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

08-08 19:23


melyik az a Dm-es sampon amikbe szemcsék vannak ? megmondanád ? köszi

2011. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!