Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lábamom lévő piros pöttyöket...

A lábamom lévő piros pöttyöket mivel tünthethetném el a leghamarabb?

Figyelt kérdés

A borotva miatt kicsi piros pöttyök lettek,viszket.Északa álmomban elvakartam picit.Mit tegyek rá amitől hamarabb begyógyul?Esetleg neogranormon?Popsi krém?(nem fogom többett borotválni,inkább krém.Eddig is azért borotváltam,mert nem bírom a gyantát/epilátort.)

14/L


2009. ápr. 10. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

próbálj maradni a gyantánál LÁNY VAGY ERŐS VAGY! LÉGY NŐ! NŐKNEK ÁLDOZNIUK KELL MAGUKRA, A SZÉPSÉGÉRT EL KELL VISELNI A FÁJDALMAT! XD szóval lényeg a lényeg h próbálj maradni a gyantánál ne borotváld mert naon erős lesz és akkor sose lesz szép neked. izéé tegyél rá testápolót mondjuk Babát és akkor elmúlik ha attól se alapozózd be és vegyél rá fel harisnyát XD

szóval nekem ez a tanácsom

F/13)

2009. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
látszk hogy fiúból vagy:P:P:D
2009. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

meghogy alapozozd be es vegyel ra harisnyat =))) jezusom ... ez h*lye

napoztasd es ne vakarjad mert akkor megtobb fog elojonni

2009. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

remélem gondolod,hogy hova küldenélek el most tége.

2009. ápr. 11. 16:33
 5/7 A kérdező kommentje:

téged*

Egyébként az alapozó tényleg jó ötlet:)

2009. ápr. 11. 16:35
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló.

Nekem meg ez a véleményem:

Húzz el a p*csába,és ne válaszolj olyan kérdésre amire nem is tudod a választ!!!Az alapozo+korrektor megoldásra én is rájöttem,de attól nem múlik el,csak elhalványítom az nem ugyanaz!!!

2009. ápr. 28. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
upssz bocsi de én nem ehez a kérdéhez akartam írni bocsikade télleg:D
2009. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!