Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fessem a hajam szerintetek?

Fessem a hajam szerintetek?

Figyelt kérdés
15/L . most ilyen seszinű,világos barna,és sötétszőke között,de nagyon szeretnék ilyen sötétbarnát/csokibarnát. Már megvettem a hajfestéket, Palette Deluxe 755. amúgy hátközépig érő,viszonylag dús hajam van. Nagyon káros lenne? Szerintetek fessem?
2011. aug. 7. 11:31
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] ilyet vettem :)
2011. aug. 7. 11:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálj inkább ennél világosabb árnyalatot. Valószínű, sötétebb lesz, mint ami a dobozon van. Világosból mindig könnyebb sötétet csinálni, mint fordítva.
2011. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem festetném be, félteném a hajamat
2011. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen én is féltem :S de nagyon tetszik az a hajszín :). És nagyon sokal sötétebb lesz? Nem baj ha sötét,csak ne legyen annyira más mint a dobozon :)
2011. aug. 7. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Háát hallottam már olyat, hogy valakié fekete lett. Ezek a sötétbarna árnyalatok ilyen szempontból elég "veszélyesek".
2011. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen szinű a halyam, pont ezzel festettem! Én skandináv szőkéről váltottam erre! Tudom, drasztikus, meg hirtelen, de én pont a hajam egészsége miatt váltottam! Boccs az off-ért!

Szóval: Nekem nem túl sötét, szép meleg csokoládé barna színe lett, vöröses árnyalattal! De relatív, kinek mi a sötét! És úgysem azt kapod ami a dobozon van, függ a haj "eredeti" színétől!

21/L

2011. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem befestetheted, csak ne magadnak.inkább bízd fodrászra.
2011. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,főleg az utolsó előttinek :) felpontoztalak :)
2011. aug. 7. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem fesd be, nincs mitől félned. ha használsz a hajadra ápoló termékeket nagyon káros nem lehet. nekem világosbarna/sötétszőke az eredeti hajszínem és nagyon száraz, használok rá hajpakolást és így már szőkére tudom szerencsére festeni, és nincs semmi baja. legfeljebb ha nagyon roncsolja majd színezed. én a helyedben festenék :)
2011. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem csak akkor festesd be a hajadat ha nem tetszik a színe vagy már unod és újítani szeretnél (én is ezt tettem)

Úgy gondolom hogy ennél a színnél vegyél világosabbat mert anyukám is járt már úgy akinek világos barna a haja de van benne szőke melír és egy színűre akarta festeni mert már a melír lenőtt és világos barna festéket vett és szinte fekete lett a hajszíne. Vigyázz a színválasztással! Világosból lehet sötétet csinálni de fordítva már nem a legkönnyebb és nem is a legjobb a hajnak.

2011. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!