Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Károsítja a hajat a hajszínező?

Károsítja a hajat a hajszínező?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha olyat használsz ami ilyen "samponos", akkor az nem.

Ha olyat használsz ahol neked kell összekeverni a festéket és azt másik kis izzét, akkor asszem igen.

2011. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És olyan 'samponos' hajszínezőt hol kaphatok.?
2011. aug. 7. 13:03
 3/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Hát én egy 'Telepolc' nevű boltban vettem, egyedül ott kaptam, nem tudom hogy nálad van-e olyan..

2011. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem itt nincs ilyen bolt.De haj kellékes bolt van.Majd ott veszek.:)És biztos,hogy ki jön a hajból,az eredeti hajszínemet kapom vissza.? :$ o:
2011. aug. 7. 17:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Márkától függ. Nekem a Palette hajszinezőitől ( Tone Creme, Color & Gloss) nagyon hullott, és nem lekopott hanem lenőtt. De a L'oreal hajszinezője nagyon jó, próbáld azt :D (L'oreal Casting Creme Gloss)
2011. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A L'oreal és a Palette nem samponos -.-". Azokat össze kell keverni egy másik kis tégelyben vagy miben levő anyaggal, ami árt a hajnak, amiről én beszéltem az olyan mintha sampont használnál, felviszed a vizes hajra, rajtahagyod 20-30 percig lemosod és ennyi. 3-6 mosás után lekopik, mert a haj külső részére tapad rá a festék, és nem a belső részébe megy. Igen 100% hogy lejön a hajadról, és az eredeti hajszíned megmarad, többször csináltam már és eddig mindig kijött nekem.

Első voltam!

2011. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedves második! Hogy károsítani a hajat amikor nincs benne ammónia se hidrogén ?
2011. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Na akkor most milyet vegyek.? :D

Első léccives te mondd.:D

2011. aug. 7. 20:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, elírtam én vagyok a második a L'orealos :D Szerintem az egész attól függ hogy mennyire tartósat szeretnél. Pl. a Loreal az 28 hajmosás, az én hajamra nagyon jó volt. A "samponos" vagyis bemosó az csak pár mosást bír ki olyan 4-6 mosás azt hiszem, azt még nem próbáltam :)
2011. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
L'orealos samponos hajszínezőt milyen színekbe tudok kapni.? :)
2011. aug. 7. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!