Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, Mit tegyek?

Hullik a hajam, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16/l vagyok és pár hónappal ezelött figyeltem fel rá, hogy hullik a hajam. Nagyon hosszú és göndör a hajam, majdnem fenékig ér, arra gondoltam talán pont a hosszúsága miatt hullhat, mert túl nehéz és a hajhagymák nem bírják a súlyt. De nem vagyok biztos benne. Sokan istenítik a ricinus olajat, érdemes kipróbálni?
2011. aug. 6. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem menj el orvoshoz.. a hajad nem kezd csak úgy hullani magától.. nem gondol egyet,hogy hullani kéne és kihullik.

én is voltam így még tavaly..fogalmam sem volt,hogy hova menjek ezzel így a háziorvosom azt mondta irány a bőrgyógyászat.. elküldtek vérvételre és kiderült,hogy vashiányos vagyok...

a hajhullás az egyik tünete és a szédülés ,fejfájás, sápadtság meg még sorolhatnám.

:):)

2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana a hajadnak egy kis frissítés. Menny el fodrászhoz és vágass le belőle egy keveset.Vagy fogadd meg az első válaszoló tanácsát :)
2011. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy nem ártana orvoshoz menni. Előbb inkább levágatom és meglátjuk mi lesz.
2011. aug. 6. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként a Revalid kapszula is jó hajhullásra
2011. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!