Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás kérdések (? )

Tetoválás kérdések (? )

Figyelt kérdés

Majd jó pár évvel később,ilyen 18 éves korom felé szeretnék csináltatni egy tetoválást :) De csak ilyen kicsit :D egy lepkét,madarat vagy valamit :) És azt szeretném kérdezni h ez mennyire fáj? :O Egy kicsi mint ez mennyibe kerül?


[link]


És hány éves kortól lehet csináltatni?


Nem szeretnék semmi színes izét csak egyszerű kis fekete mintát :)

Esetleg ilyen pici mintákról tudnátok képet linkelni?

Előre is köszönöm a válaszokat :)

15/l


2011. aug. 6. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fáj, de ki lehet bírni... Ha a szőrtelenítést kibírod akkor ezt is. Azt hiszem 16 évtől lehet szülői engedéllyel, de ha oda akarod mint a képen akkor ahhoz valszeg 18 év kell.
2011. aug. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyat csináltass,amit később nem bánsz meg.

És ha adhatok egy tanácsot,a minta olyan legyen,aminek számodra van egy különleges jelentése.

Tehát ha neked a pillangó ami tetszik,akkor azt azért csináltasd,mert maga a pillangó egy szép állatka és a szabadságot juttatja eszedbe.Csak azért mert kék színbe tetszik meg jajdejó,szerintem ne csináltass semmit :)))

2011. aug. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Csak olyan tetoválást érdemes csináltatni amit soha nem bánsz meg majd életed során, mert bár ellehet távolítani és át is lehet varratni más mintára az sokkal nehezebb mint egy jó döntést meghozni! Én azt tanácsolom, hogy csak akkor csináltasd meg ha tényleg van valami olyan minta amit köthetsz az életedhez...ha nem akarsz sablonos lenni akkor szerintem ne pillangót vagy lepkét varrass...

A fájdalomról meg csak annyit, hogy ki lehet bírni! Nekem is van eddig kettő, nemsokára jön a 3-ik. Az első kettő egyszerre készült és végig az járt a fejemben, hogy majd életem hátra lévő részében, ha belenézek a tükörbe csak a büszkeség tölt majd el, mert számomra ezek olyan szimbólumok, amik személyekhez kötődnek...és őket nem fogom tudni kitörölni az életemből...

Egy jó tanács még: ez kamu amúgy, de tartsa majd benned a lelket, hogy te ennél erősebb vagy!!!

[link]

2011. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!