Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor kell még leszivati a...

Hányszor kell még leszivati a hajam?

Figyelt kérdés
Feketéből indultam, már kétszer világosítottam (próbálom fokozatosan, hogy ne menjen annyira tönkre), most ilyen vöröses-barna. Hányszor kell még szivatni, hogy szőke legyen (vagyis, hogy a szőke hajfesték befogja)?
2011. aug. 5. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen oxival csináltad első két alkalommal? meddig voltál fekete? mindig végig volt húzva a hajadon, vagy csak a tövet festetted? milyen hosszú a hajad? mekkora rész rezes most? ha ezeket leírod, akkor esetleg tudok segíteni.
2011. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy csinálod, de én is feketéből lettem fehéres szőke, kétszer kellett leszívatni 12%-ossal. Semmi több. Persze nem mindenki haja bírja.
2011. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Syoss világosítóval csináltam. A 12-0-val. Kb. egy évig voltam fekete, mindig az egészet festettem, mert gyorsan kopott és látszott alatta a barna. A mellkasomig ér a hajam, a frufrumnál világosabb vöröses, alul pár sötétebb vörösesbarna. Köszi:)

Egyébként nem tudom, ebben a festékben hány százalékos volt az oxidáló vagy mi, de nem mertem túl sokáig rajta hagyni egyik alkalommal sem, mert féltem, hogy tönkretenné. Egyenlőre bírja, nincs rossz tapintása, vagy ilyesmi.

2011. aug. 5. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nincs rossz tapintása, akkor jó, nagyon vigyázz vele, mert hihetetlenül gyorsan el lehet érni a kocsonyás állapotot, amin csak az olló segít. minden világosítás között várj egy hónapot, mivel hosszú a hajad, és gondolom nem szeretnéd levágatni. pont azért nem szeretem a dobozos színmódosítókat, mert képtelenek ráírni, hogy hány %-os oxi van hozzá. szerintem 2 alkalomból mostmár megleszel, a lényeg, hogy megmozdította a feketét. a töved hogy áll? az nem lett túl csibesárga? ha igen, akkor legközelebb csak a hosszát világosítsd. ja, és 12%ossal ne merj nekiesni, elvileg az fejbőrhöz sem érhet.
2011. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
esetleg egy fotót nem tudnál csinálni róla? az arcodat nyugodtan kivághatod, vagy ilyesmi :)
2011. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
úgy látom ennek a világosítónak a honlap szerint nem az a fő feladata, hogy festéket szedjen le, hanem sötét természetes hajszínt extrém módon világosítson, mint pl a palette xxl szuperhiper szőkéje, talán ezért csak mocorog.
2011. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hát, a töve az tényleg elég sárga a legtöbb helyen, mondjuk nem tudom miért, még nem volt lenőve a fekete:O

azt meg tudnád esetleg mondani, hogy a következő alkalommal mennyi ideig hagyjam rajta a világosítót? mert egy óránál tovább nem nagyon akarom, de lehet, hogy rosszul gondolom:D

képet sajnos nem tudok mutatni, mert csak a telefonomon van, arról meg most nem tudom leszedni.

köszi:)

2011. aug. 5. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:
a töve azért világosabb, mert a fejbőröd hője gyorsítja a folyamatot :) ezért szoktak a fodrászok a hajtőre kisebb %os oxit tenni, mig a hosszára erősebbet. én 50 percnél többet nem javaslok, szőkéknél általában 45 perc a hatóidő. sok festék pedig (a maiak) "leblokkolnak" egy idő után, tehát akkor sem lesz másabb hatása, ha órákon át a hajadon van. :)
2011. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor miért nem megy az ember lánya fodrászhoz,csak ezt nem értem...:)
2011. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ritmikcsimpunk nagyon szépen köszi a segítséget:)


mert az ember lánya szeret kipróbálni dolgokat, meg olyat is hallott, hogy a fodrász is elrontotta, plusz még túl sok pénze sincs:D

2011. aug. 5. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!