Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek sikerült a házi cukorgy...

Akinek sikerült a házi cukorgyantája, tud vele dolgozni, az tenne nekem képet arról hogy hogyan néz ki a gyantája a tárolóedényében?

Figyelt kérdés
Én már másodszor rontottam el, először túl sötét lett, másodszor IS pedig levettem amikor épp hogy mézszínű volt, de tovább sötétedett.... és ha tányérra csöppentem még mindig csak sötét mézszínű de a tárolóedényben nagyon sötét barna színe van.. nagyon ideges vagyok, pedig levettem amikor alig volt aranyszínű.. nagyon megköszönném ha segítene valaki akinek sikerült működőképes gyantát legyártania.
2011. aug. 5. 13:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!