Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most tényleg igy kell a...

Most tényleg igy kell a ricinusolajat használ hajra?

Figyelt kérdés

Én egyedül nem tudom meg csinálni.. de sokkan azt írják h igen ?? azt hogy ??

Én ugy csinálom h le ülökmuter meg a hátam mögöt van.. Össze keverjük a ricinusolajat a tojással..aztán fog egy ecsetet és avval csinálja de aprolékossan mindne hova.. a fejdörömnél mindig oldalra dobja a hajam és ugy csinálja a fejböröm..

és hosszas idö.. és kezdi unni..

nincs egy könnyebb megoldás ?? :S


2011. aug. 5. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én két tükörrel szoktam. A szobámban van a szekrényemen egy nagy tükör és szembe rakom vele a fürdőszobai tükröt, beülök a 2-ő közé és ugye a fürdőszobai tükörben látom a másik tükröt és abban meg hátulról a fejem...nem tudom, hogy érted e..mind1 ha így csinálod akkor könnyebb...először én is az ecsettel bíbelődtem, de már van más módszerem. Van egy ilyen flakonom [link] ebbe beletöltöm az elkevert ricinust és a választékba csak belefolyatom...negyed annyi idő alatt megvan mint ecsettel.
2011. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző:

Mekkora agy vagy, köszíí (L)(L) Én mindig ecsettel vacakolok, már nagyon elegem van, de ez tök jó ötlet :D

2011. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni :D én is nagyon sokáig ecsettel csináltam és kb 1 óráig tartott mire megcsináltam így meg 10-15 perc és kész :D
2011. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!