Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól...

Milyen hajszín állna jól szerintetek? (kép rólam lenn)

Figyelt kérdés

kis infó.: vörös voltam már, sötétbarna is voltam (de a barna színt magamon nagyon nem szeretem.

ha kellenek képek a korábbi hajszíneimről akkor írjatok.

és linkeltek képet, hogy milyen színre gondoltatok! :)


[link]


17/L


2011. aug. 4. 09:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jól állna a sötétszőke, de tényleg annyira rossz állapotban van a hajad, hogy a helyedben én befesteném az eredetivel megegyező színűre és lenöveszteném. Ha ezt nem tudod megállni, akkor sem szőkíteném tovább.


Nekem vastagszálú, hullámos hajam van és ha a képre nézek, pont olyan, mint amikor az enyém tönkrement a szőkétől, de még nem volt olyan vészes. Hiába vasaltam, gyapjas volt, nem nőtt semmit és annyira elvékonyodott meg kihullott, hogy az összefogott hajam vékonyabb volt, mint egy óvodásé.

2011. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

elhűlve olvasom a válaszokat :O az én hajam közel sincs ilyen állapotba, mint ahogyan ti itt a képről leolvasva írjátok. az én hajamnak annyi baja van, hogy száraz. de rengeteget ápolom és ezen kívül semmi baja :O :O


a sötétbarnára meg annyit, hogy voltam az is és mindenki 7-8 évvel idősebbnek nézett, mint ami vagyok. úgyhogy köszi de nem!

2011. aug. 4. 13:18
 13/15 anonim ***** válasza:

Még nincs rossz állapotban a hajad, de nekem is így kezdődött, a mostani állapota nem vészes, csak csúnya.


Én sem törődtem vele, mit tesz a szőke a hajammal, több mint egy évig szinte fehér volt, aztán mikor totálkáros lett, hiába mentünk rá barnával, 3x is ledobta (havonta 1x festették) és zöld lett, a vöröst is ledobta és fakó répaszínűvé vált, majd visszaszőkült, le kellett vágatnom fokozatosan az egészet, ami valaha szőke volt, mert akármivel festettem, fénytelen lett és kikopott, valamint szálkás, töredezett volt és igénytelen.


Ez tényleg csak a kezdet, ahogy most kinéz.

2011. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha nem borzalmas a hajad, akkor te még nem láttál egészségeset... valószínűleg az a baja, hogy túl sok kencét pakolsz rá feleslegesen, illetve a rengeteg festés... minek kellett egyáltalán befesteni? az eredeti miért nem volt jó? tényleg nagyon száraz a hajad, semmi fénye sincs, és el van törve az egész... Egyébként szerintem is a sötétszőke állna jól. Ja, és ezzel a hajszínnel sem 17-nek nézel ki, most néztem fel, és olvastam, h 17 vagy... legalább 23-nak tippeltelek.

Egy korodbeli..

2011. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szia!


sajnos tényleg tönkre van téve a hajad, vagy a kép nagyon rossz. mindenképp vágass belőle havonta, és valamilyen sötétszőkét/világosbarnát ajánlok, ez a szőke nagyon nem áll jól. barna típus vagy, ez nagyon mesterkélt, és nem jó értelemben. annyira nem passzol, mintha egy béna programmal lenne rádrakva

2011. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!