Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kidobtam a sarokreszelőmet,...

Kidobtam a sarokreszelőmet, van valami házi praktika a repedezett sarokbőr kezelésére, szépítésére?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Áztatás, reszelés/csiszolás, minden zuhanyzás után, reggel, este krémmel kenegetés.
2009. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mivel reszeljem, ha nincs most itthon sarokreszelőm?
2009. ápr. 9. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonlóval! Régen kerestünk egy olyan recés lapos követ, s kacsaszappan volt a neve.

Esetleg bőrraDÍR ÉS KÖRÖMKEFE?

Smirglit is befoghatsz most az egyszer, vagy durva szemű sót. Vagy azt a fenűkövet amivel szokták fenni a kést.

Esetleg van egy darabka tégla?

2009. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy egy kis itong vagy betonlapocska, nem hülyéskedek, lényeg a felület. Bármit használhatsz, amit találsz ami tiszta és recés.Nézz körül!
2009. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Van a Shollnak egy bőrkeményedés/tyúkszemírtó terméke. Ecsetelős. Én azt használtam a sarkamra, mivel vastagabb volt már a keményedés. Bekentem vele, rajta hagytam egy hétig. Aztán sós vízbe áztattam a lábam, és úgy lereszeltem róla, és hozta az elhalt bőrréteget is. Ugyanezt megcsináltam még vagy 4-szer, és utánna teljesen eltűnt a megkeményedett rész, és természetesen a repedés is, mivel az a réteg lejött. Azóta pedig puha a bőr rajta, de persze megelőzésképpen szoktam kenni sholl sarokápolóval. Szerintem egy próbát megér, mert ha csak reszelgeted, akkor az nem hoz le annyi réteget, mint így. Nekem is bejött. ;)
2009. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bőrpuhító krém...a Veet is piacra dobott pár éve egy repedezett sarkakra valót...


Amúgy ezt a kidobást nem értem...Csak gondoltál egyet és kidobtad az ablakon?

2009. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Takarítottam a fürdőszobát és dobáltam ki a dolgokat, amik nem kellettek és ott volt a sarokreszelő és már kissé vízköves is volt, hát megszabadultam tőle én bolond. Nem gondoltam rá, hogy jön a jó idő hirtelen és nyári cipőt is fel fogok venni :)
2009. ápr. 9. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Vegyél másikat-

Vagy próbáld ki a habkövet

2013. dec. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

De repedezett bőr eseté ninkább menj

bőrgyógyászatra-

2013. dec. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!