Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FONTOS! Mit tehetek a szemöldö...

FONTOS! Mit tehetek a szemöldökpiercingem mellett kinőtt vadhússal? (A háziorvosom szerint ez az. )

Figyelt kérdés
A szemöldökpiercingem alsó golyójánál a háziorvosom véleménye szerint vadhús keletkezett. Elég nagy "kinövés", kb 2 gombostűfejnyi. Mitől lehet? Egy évig nem volt probléma az ékszerrel, de lassan már egy éve ott éktelenkedik a szemem fölött az az izé a golyó mellett... illetve balról szinte teljesen körbeöleli azt. Mit tehetek vele, hogyan tüntethetem el? Ha kiveszem az ékszert, eltűnik magától? Vannak rá valamilyen krémek? (A háziorvosom valami mikroműtétet említett, de nem értettem pontosan... ez mi? [na nem mintha akarnék kés alá feküdni...])
2011. aug. 3. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha kiveszed, sebész eltávolítja. és szerintem inkább ne legyen pc-d, minthogy az a kis gumó éktelenkedjen ott
2011. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kenegesd tetran kenőccsel minden nap, vagy oxicort spray-vel.
2011. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gondod van és még ki sem vetted a piercinget? Jobb nem lesz tőle, de rosszabb még lehet. hallottam gyógynövényekről amik jók rá, de nem tudom, sose volt ilyen gondom, googlezz rá, próbáld ki.
2011. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell kiszedni, ez egy természetes folyamat, rengeteg embernek jön ki vadhús. Kezelgesd gyógyszertárban kapható hidrogén-peroxioddal rendszeresen, (napi max 2x, reggel és este) lefog száradni, és lekaparhatod.
2011. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most elmúlik, de később ismét visszanő. Ez a felszíni pck átka...
2011. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

19:10, 20:01 -> Köszi szépen, utánanézek és kipróbálom! Remélem, segíteni fog:$


21:18 -> Elhiszem, hogy ez a felszíni piercingek átka, de az orromban is van egy, ráadásul régebb óta, orvosi fém az is, spirálos, és azt folyamatosan tekergetem unalmamban (megszokás: mások pl a karkötőjüket csatolgatják, vagy nem tudom:)), és nincs semmi baja, soha nem is volt... és ennek sem egy darabig... csak lassan egy éve, ezért nem értem...

2011. aug. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!