Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez is károsítja a hajat?

Ez is károsítja a hajat?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy meleglevegős hajformázót. Az is károsítja a hajat úgy mint a hajvasaló? A hajszárítótól mindig olyan szálkás lesz a hajam a vasaló őedig teljesen tönkre teszi, akármilyen hajvédőt fújkálhatok... Itt egy link egy olyan hajformázóról: [link] Köszönöm a válaszokat!:-)
2011. aug. 3. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

ne hidj az ilyesminek,mind károsítja ami meleg levegőt fúj,főleg ha ilyen közelről.

én azt javaslom,hogy normál szárítóval szárítsd,de ne meleg hanem hideg fokozaton.tovább tart,de nem káros legalább.

2011. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm esküszik az ilyenre, ő szuperul be tudja vele szárítani a haját (ami ritka és vékony).
2011. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. aug. 5. 19:38
 4/6 anonim válasza:
az összes meleg levegőt fújó hajformázó károsétja a hajat.
2011. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem van kb 2éve:) nekem bevállt:) és nem veszem észre ugy h kaŕositaná a hajam,pedig utanna rogton vasalom:)
2011. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ritka hajú ismerősöm, neki nagyon bevált.
2012. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!