Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki hajnyíróval (nullásan,...

Valaki hajnyíróval (nullásan, fejnélkül) borotválkozik (arcán)?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy megpróbálni azzal borotválkozni mivel a gillete fusion,elektr.borotva-l nagyon kipatogok.

De félek hogy elfertozodne az arcom mivel a testverem es engem is és mar volt nagybacsim is nyirva a geppel....

de ha beleraktnam a nyirofejnek a pengeit egy orara orovosi tiszta szeszbe az megolne mindent?


2011. aug. 3. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A párom szokta és nincs semmi baja! Ő 24éves/F
2011. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Locsold utána magad agyon after shave-vel és tutira nem fog elfertőződni...
2011. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én párom is hajnyíróval borotválkozik...csak azzal...semmi baja...annyi h nem lesz full babapopsi arca...:) igaz neki nem baj mert szőke)

22L

2011. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nincs kedvem pengével borotválkozni és borostát akarok akkor én is azt használom. óvatosan kell vele bánni és akkor garantáltan nem vágod meg magad, én sem szoktam. eddig semmi bajom nem lett tőle.
2011. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!