Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna nekem jól...

Milyen haj állna nekem jól szerintetek?

Figyelt kérdés
ovális arcom van sötétbarna szemeim és nem vagyok túl barnabőrű,most hátközépig érő hajam van semmilyen formája sincs se tartása,nem is egyenes nem is göndör,vékonyszállú,egyszer jobb máskor bal oldalt választom el,rövidre nem szeretném vágatni,oldalfrufrum volt eddig de jó ideje növesztem hogy ne legyen és kifelé szárítva hordom.de most azon is gondolkozom hogy újra vágatok...
2011. aug. 2. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Én a helyedben ilyenekben gondolkodnék.Nagyon stílusosak,főleg ha hasonlóképpen be tudod állítani magadnak.:D A színeik is divatosak,szóval ha be szeretnéd festeni,tudod melyik színekből válogathatsz.


Ha tehetném,olyan színű és fazonú hajam lenne,mint az utolsó.*__*

2011. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!