Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszáradt a szám, mit tegyek?

Kiszáradt a szám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hirtelen nagyon száraz lett, folyamatosan kenem labellóval, de nem segít. Tud valaki ajánlani valamit, ami gyorsan használ?
2011. aug. 2. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
igyál minél többet
2011. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A labello az pont nem jó,akármekkora hírneve is van.Csak még jobban kiszárítja a szádat.Most amit tehetsz,hogy ha otthon vagy bekened valami brutál zsíros krémmel,pl. a kék tégelyes niveával vagy neugranormonnal,jó vastagon és fehéren.És megvárod amíg beszívódik.Ezt meg lehet ismételni,amíg érzed hogy húz vagy repedezett.Kenhetsz rá mézet is,de jó vastagon és nem szabad lenyalni.

Ha szeretsz ajakápolókat használni,használd a Carmexet,már Rossman és DM-ben is lehet venni olyan 1000Ft,mindenki dícséri.

2011. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
igyál több folyadékot szerintem is, lehet ez a kiszáradás jele.
2011. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
igyál, és kend be mézzel;) vagy zsiros krémekkel.
2011. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a Carmex-et ajánlom, nagyon-nagyon jó!:))

Szerintem kicsit mentolos is, és méz is van benne, viszont ahogy felkened a szádra, elkezd kicsit bizseregni, és érzed, hogy visszajön az ajkaidba az élet, nagyon kellemes.

DM-ben 900 Ft, nagyon megéri.:))


19/L

2011. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Labello tényleg nem jó mert vizet von el az ajkaktól. Én is mézet ajánlanék, illetve ezt: [link]

Én ilyet vettem amikor lapokban hámlott a szám, extrém módon, nagyon brutál volt.

2011. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem most sorban kipróbálok mindent:)
2011. aug. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!