Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrszőkítő szerek...

Milyen szőrszőkítő szerek vannak? Combon szeretném kipróbálni.

Figyelt kérdés
Dm-ben, Rossmannban lehet ilyesmit venni? Tapasztalatok?
2011. aug. 2. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! Én a karomat szoktam. Hajcuccos boltba veszem, sima szőkítő por (olyan kék színű) :) + hozzá oxit. (ehhez nem nagyon értek.. szóval a por meg a kevés %-os oxi, azt összekutyulom és azzal.) kicsit csíp meg piros lesz de semmi baja a bőrömnek utánna. Nem egyszer csináltam már. Sztem utánna tök jó lesz + ugye csinálgattam folyamatosan és egyre szőkébb lett meg ritkább..Nekem bevált.

:)

2011. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbálom szerintem, bár kicsit félek, hogy felmarja a bőröm.

És neked nem lett először sárgás tőle a szőr? Egyből szőke lett?

2011. aug. 3. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle.. :) amikor csinálod, felkened, meleg lesz mert ugye szívja ki a színt de ne ijedj meg meg ha piros is lesz mert ugye meggyötri kicsit..de elmúlik!! tuti!! a karomat többször csináltam már meg máshol is. hát olyan arany szinű lesz..de nem csúnya!! inkább volt csúnya az h erős szálú sötét szőröm volt. +ugye folyamatosan használtam és "égette" el a szőrőm és alig van már. :) Szóval Te tudod bevállalod-e de mondom mi bnőimmel összegyűlve csináljuk..megyünk egymáson végig.:D:D jó buli:D
2011. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké!

Kipróbálom jövő héten, majd beszámolok!


Köszi!!

2011. aug. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!