Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajban vagyok, mit tegyek?

Bajban vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya el akar vinni kozmetikushoz tinédzser kezelésre!

Már 2x voltam nála, és mind a kétszer szörnyen fájt, el is sírtam magam (marhára fájt.)

Mondtam neki, hogy nem szeretnék, mert nagyon fáj, de ő erre azt mondta, hogy nem érdekli, úgy is ő dönt.

Tudom, lehetetlen helyzet, de nincs valami ötletetek???

Nagyon nem szeretnék elmenni!!!


2011. aug. 2. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A szépségért szenvedni kell. Igaz, hogy akkor fáj, de utána egy darabig nincs rá gondod, hosszú távon megéri.
2011. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lemaradt: 1 hétig piros volt az arcom, utána lehámlottam, és jött is a következő pattanásom...

Úgyhogy -esetemben- nem éri meg hosszútávon!

2011. aug. 2. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is, és nem is érte meg, mert nekem is vörös volt utána az arcom és egyből jöttek a pattanások, én azóta inkább használok bőrradírt és ilyen-olyan krémeket és ettől se nem vörös az arcom se nem vagyok pattanásos, hát szerintem kérd meg anyukádat, hogy vegyen neked Clean & Clear termékeket, nekem beválltak. :)
2011. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rohadtul fáj, én 2-3 havonta megyek tini kezelésre. Nekem olyan 3-4, max. 5 napig piros, aztán szépen megnyugszik a bőröm. Utána szokott még kijönni 1-2 pattanás, de ha azok leszáradnak, utána sokáig szép sima az arcom.

Nem szoktad radírozni utána a bőröd? Mert nem nagyon kéne hámlania utána.


Én személy szerint szeretek kozmetikushoz menni, még akkor is ha tinikezelésre megyek. Jó érzés megszabadulni a pattanásoktól : D

14L

2011. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kozmetikus mondta, hogy utána a dörzsöléstől hámlik, és ez normális.

Mondjuk nekem inkább mitesszereket nyom ki, inkább maradjanak az arcomon.

2011. aug. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!