Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna jól nekem,...

Milyen haj állna jól nekem, nem tudom eldönteni milyen az arcformám!? (link)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rengeteg helyen olvasgattam az arcformákról, viszont rám egyik sem igazán jellemző, leginkább a szögletes és a hosszúkás közé tudnám besorolni az arcom...tehát mondjuk olyan téglalap alakú esetleg..és a homlokom is elég magas, viszont az arccsontom egyáltalán nem hangsúlyos..sőt!.. [link] Ötlet, hogy milyen (hosszú) haj állna jól? Link is jöhet.
2011. aug. 2. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

téglalap alakú

az oldalfrufru kötelező lenne,és a választékot oldalra kell helyezned vagy jobbra vagy balra, csak ne középre, a legideálisabb hajhossz semmiképpen sem a hosszú, inkább a félhosszú vállig érő, ami lépcsőzetes legyen, az oldalfrufru kifele száritva jó, mert a homlokodat akár egy háromszög elvágja

2011. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szögletes az arcod. Ilyesmi hajak: [link]


[link]

2011. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!