Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még az egyenesen vágott...

Divat még az egyenesen vágott frufru?

Figyelt kérdés
Vagy már kiment a divatból ?
2011. aug. 2. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, hogy divat-e vagy sem, ha szeretnél frufrut, nyugodtan levágathatod, nem fognak azért cikizni, hogy nem vagy divatos. Nekem tavaly tavasszal lett levágatva, utána meguntam, és elkezdtem növeszteni, de nemrég gondoltam egyet, és újra levágtam. Nagyon szeretem, ha pedig cavar, könnyen fel tudom csatolni, és kevés embernek van egyenes frufruja, így még különleges is. :)
2011. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az 1. válaszolóval egyetértek :)
2011. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A frufru mindig megladitja az arcot,tehat nagyon sok embernek jol all,viszont az egyenes frufru nagyon keves embernek passzol tenyleg,de ha szep az arcod,hajra.Pl. ennek a csajnak nagyon illik [link]
2011. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen csajok,lehet bevállalom!Régóta szeretnék,de egy fodrász egyszer azt mondta nekem nem állna jól mert kis homlokom van,ez volt fél éve,és azóta is nagyon szeretnék.Akkor se kellet vna hallgatnom rá!


Ucsónak,nemtudom mennyire szép az arcom,de sztem eléggé :)

Viszont ez a csaj akit linkeltél számomra botrányosan ronda :)


Mindenkinek ment a zöld kéz!

2011. aug. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!