Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miből áll a bőrápolás? Esetleg...

Miből áll a bőrápolás? Esetleg van valami titkos kencétek is?

Figyelt kérdés

Én minden este lemosom a sminkem,Nivea hidratálókrémet használok,mézes élesztőpakolást rakok fel hetente egyszer, 20 percre.Havonta egyszer bőrradírt használok.

Valamint próbálok elegendő folyadékot inni.

Nektek van valami bevált krém vagy otthon elkészíthető pakolás amitől sosem válnátok meg?


2011. aug. 1. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

a bebe-nek van egy ilyen lila kicsi kréme, amit éjszaka fel szoktam rakni a szemem alá, csodákat tesz a fekete karikákkal!, de azon kívül máshova is fel lehet rakni az arcon!


azon kívül most rákaptam a nivea-nak a classic krémjére, sötétkék kerek dobozkában lehet kapni, mesés*.*



azonban amit nem hagyok ki soha, cadeavera-tól van egy 3in 1 krém, tisztító, maszk és nem tudom mi a 3. de nagyon jó, azt hetente egyszer!

2011. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kefir+élesztő+gríz

házi bőrradir:)

amikor megszárad az arcodon akkor kell ledörzsölni, és ez radiroz:)

én mindennap szoktam ilyet rakni ez arcomra:D de csak 3-4 naponta "radirozom" is le:D közte meg csak lemosom, mert a mindennapos arcradir se tesz jót:)

remélem segitettem:)

15/L

2011. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én cukorral és mézzel szoktam,de a te ötleted is tetszik!köszönöm!:)
2011. aug. 3. 17:36
 4/4 A kérdező kommentje:
és persze az első válaszolónak is köszönöm!
2011. aug. 3. 17:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!