Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segíti a szőkítést a hajvágás?

Segíti a szőkítést a hajvágás?

Figyelt kérdés
Tudom mivel jár a szőkítés. A gondom az, hogy fokozatosan levágott, mellig érő fekete hajamat szeretném leszívatni, de tudom hogy a hosszabb tincsekkel semmit se kezd a hidrogén. Szeretnék új hajszínt és ha már így alakult, új fazont is.. Szerintetek jó ötlet lenne ha levágatnám kb. vállig érőre és úgy szívatnám? Vagy felesleges? Kíváncsi vagyok tapasztalatokra, bármire ami segíthet!
2011. aug. 1. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is le lett vágva vállig érőre mert mint mondtad meg se kottyan neki a hidrogén.(kávébarna színező volt).

azóta már kezd világosodni az alja is szóval szerintem megéri levágni.

2011. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felesleges, elmész fodrászkellékeshez, veszel egy zacskó hajradírt, kikevered oxival (ott megmondják milyen kell), rákened, ebből lesz vörös, és arra fess még rá a legvilágosabb szőkével, nekem elsőre kiszedte. És nem is kell levágatni, nekem majdnem derékig ért, akkora is maradt.
2011. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. aug. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!