Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudtam gyantázni...

Miért nem tudtam gyantázni rendesen? Lehúzó csíkot hol lehet kapni és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Rossmanos gyantát vettem(neve:görgős gyantaszett)(mikróban melegítettem fel)!A karomat szerettem volna elöször legyantázni próbaképpen!A gondom az, hogy nem jött ki az összes szőr rendesen!Ez mitől lehet?Pedig mindent úgy csináltam, ahogyan kellett(kivéve azt, hogy nem tettem rá hintőport)!A gyanta nem lehetet elég meleg,mert a patronból alig akart kijönni?Vagy mi?Ti, hogyan csináljátok magatoknak?
2009. ápr. 8. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó eredményt akarsz gyantázással akkor kozmetikus! Ezeket az otthoni gyantás cuccokat próbáltam már de pfff... hát nem nagy szám! nekem sem szedte le az összes szőrt... ezek nem valami jók!
2009. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is befürödtem az itthoni gyantázással. Én is mindent jól csináltam, úgy ahogy kell. És maradt itt-ott szőrszál. Sőt volt, amit letört, és nem tépett ki. De ez annak az oka lehetett szerintem, hogy nem jó szögben rántottam le esetleg. Azért mégiscsak másabb, ha más csinálja, és nem az ember saját magának, mert fél a fájdalomtól, és nem úgy rántsa le, mint egy idegen kéz. Csináltasd inkább kozmetikussal, vagy kérd meg egyik barátnődet....vagy vegyél epilátort. Én azóta azt használom. És az biztos, hogy ahová irányítod, kitépi a szőrt és nem letöri.
2009. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén a görgős gyantaszettet vettem lehúzócsíkkal,azt is a rossmanban tudod megvenni több db-os kiszerelésben van. Én úgy szoktam, hogy egy kis magas oldalú lábasban forralok vizet és addig hagyom benne amíg teljesen folyékony nem lesz a gyanta, még nem próbáltam mikróban, lehet hogy tovább kell bent hagyni. Először nekem sem sikerült, még a hajam is tiszta gyanta lett. Én hülye ráadásul megpróbáltam vízzel lemosni. Szerintem az lehetett a baj, hogy mivel nem olvadt fel rendesen a gyanta, nem tudtad mindenhol egyenletesen bekenni vele a felületet, és ezért maradhatott foltokban szőrős. De szerintem először a lábadon próbálkozz, mert jobban kézre esik:-) Írj hogy sikerült-e! Valamint a lehúzócsíkot először szépen simítsd rá majd határozott mozdulattal szőr növekedésével ellentétesen húzd le. Próba teszi a mestert:-)
2009. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!