Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne újra szép a bőröm?

Hogyan lehetne újra szép a bőröm?

Figyelt kérdés

2-3 évvel ezelőtt kezdődött.

nyáron azt vettem észre,hogy ilyen apró pattanás szerű dolgok vannak az orrom körül végig.Pontosan úgy néz ki mint ha végig pattanásos lenne az orrom körül.viszont kivizsgáltattuk és azt mondta az ekcéma egy fajtája.

Már mindenféle ekcémára való krémet kipróbáltam még tengeri sósat is,ami álatlán sok ilyenre jó,de semmi nem történt.Nyáron nagyon eltűnik és télen nagyon előjön,ilyen változó.

Elég ronda,főleg amikor teljesen vörös.

Milyen tapasztalatok vannak ? Mit tudtok rá ajánlani ?

Segítsetek.

Valahogy így néz ki :

[link]


NEM ÉN VAGYOK A KÉPEN!!!Csak így néz ki,kivéve hogy csak az orromnál van.


12/L


2011. aug. 1. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van csak nekem az államon. Mindent kiprobáltam már de semmi nem tünteti el 100 %-osan.Én most a HALICAR kenőcsöt használom de az úgy ahogy segit!
2011. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!