Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol és mennyiért lehet kapni...

Hol és mennyiért lehet kapni bőrfehérítőt?

Figyelt kérdés
a karom olyan 6 árnyalattal sötétebb mint a többi testrészem, és így nem tudok egyenletesen barnulni
2011. aug. 1. 12:31
 1/2 anonim válasza:
Külföldön lehet kapni ilyesmit, de Magyarországon nem hiszem hogy találsz ilyen , boltot. Ha érdekel, nekem van néhány dobozzal a világ talán legjobb bőrfehérítő krémjéből. Külföldről szereztem be. Elsősorban a bőr általános fehérítésére való. Ha érdekel, írj. Budapesten át tudnád venni.
2011. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kérdésedre válaszolva, hogy mennyiért lehet ilyet venni: sokféle kategória van. Olcsóbb, gyakorlatilag testápoló hatású, kevésbé hatékony, bőrfehérítő hatásúnak mondott krémeket két-háromezer forintért be lehet szerezni (elsősorban ezt is külföldről, vagy rendelve). Én hatezer forintért adnék egy dobozzal. Ez kifejezetten bőrfehérítő krém. Elvileg a leghatékonyabb a világon. (talán Michael Jackson is ilyet használt)
2011. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!