Mit csináljak? Zavar

Figyelt kérdés

16/L vagyok.

A szemöldököm olyan formátlan,vagy nem is tudom elmodnani. Még nem voltam kozmetikusnál, nem nagyon zigatott eddig a dolog, de pár hónapja elkezdett zavarni.

Rengeteg kiadás történt mostanában a scaládban, egyrészt szüleimet nem szeretném ezzel terhelni, még ha csak 500Ft akkor is, mert rengeteg minden másra kell még a pénz, másrészt félek az emberektől, amit kezeltetni fogok, de nem merek elmenni sem.

Mit tudnék tenni? MAgamnak félek kialakítani, ugyanakkor nincs más választásom, mert egyszerűen NEM merek apunak se szólni, be se menni.

Ha van valami odlal, ami nagyon nagyon jó tippeket ad kérlek linkeljetek, vagy ha van valamilyen tanácsotok. Köszönöm!


2011. júl. 31. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először menj el kozmetikushoz. Tényleg 500 Ft, de ő megcsinálja először, és utána te már ingyen, magadnak formára tudod otthon igazítani (az első alapján). Biztos, h nem kísérleteznék otthon ezzel, ráadásul ha rosszul szeded ki, és nem tetszik, hetek, mire visszanő.
2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, és az 500Ft még olcsó, de akkor is, mint írtam szorongok /félek. Ezt kezeltetni fgoom,d e nekem nem megy olyan könnyen, fodrásznál is, mikor vagyok van a fodrász meg a kisegítője, aki végig nézi a fodrász tevékenységét, én meg már pattanék ki a székből mert nagyon rossz, hogy néz,és hogy ha megkell szólalnom....szóval nem könnyű
2011. júl. 31. 14:39
 4/7 A kérdező kommentje:

De tudom, hogy az lenne a leghelyesebb, maximum várok akkor a dokiig és utána.:(

KÖszönöm a linkeket 2. válaszoló :)


Akkor még átgondolom.

2011. júl. 31. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek:) saját tanács: elsőnek a kozmetikusom szedte ki a szemöldökömet, hetek teltek el és én nem foglalkoztam a szemöldökömmel úgy nézett ki mint egy pasinak magamnak ki akartam szedni elégé elbaltáztam,úgy voltam vele majd legközelebb vissza nőt a szemöldököm megint magamnak próbálkoztam de megint elszúrtam és hetek múlva nőt vissza és akkor fogadtam meg hogy én nem nyúlok a a szemöldökömhöz...és nekem csak 300Ft-ért szedte ki keress egy olcsó kozmetikust..megértem hogy nincs most rá pénz..én is a saját pénzemből füzetem ki
2011. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szemöldököd a legkisebb gond.

Kezeltesd a félelmeidet először, addig teljesen mindegy hogy néz ki a szemöldököd, amíg félsz az emberektől.

2011. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
épp ezt akartam írni, hogy előbb pszichológushoz menj el. tényleg nem bántásból... én is ilyen voltam, de még időben ellátogattam egy dokihoz és azóta minden oké. :)
2011. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!