Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz ha feketére...

Szerintetek gáz ha feketére befestem a hajam?

Figyelt kérdés
19/F
2011. júl. 31. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen hosszú a hajad, természetesen milyen színű és miért akarod befesteni.
2011. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan fiút,akinek sötétszőke a haja és évek óta feketére van festve neki. Ő kb 21 éves most.(És rockker).
2011. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kb. 20cm a hajam

világos barna

hogy miért az most lényegtelen

2011. júl. 31. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Fotó nélkül erre a kérdésre nem lehet válaszolni.
2011. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem az, szerintem jól néz ki:D Csak azzal vigyázz, hogy nagyon nehéz kiszedni, szóval ha megunod, akkor le kell növeszteni, vagy leszivatni, ami viszont tönkretenné.
2011. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Világos barnával lehet, hogy már túl sötét a fekete és amikor nő le, akkor olyan hatása lesz kicsit, mintha kopaszodnál. Ha sötétebbre akarod festeni, akkor először lehet, hogy ilyen majdnem fekete, de még sötétbarna színnel kéne próbálkoznod, mert ha amúgy világosabb bőröd van, akkor a kontraszt miatt az is feketének fog látszani, viszont természetesebb hatást nyújt, és mivel ahogy telik-múlik az idő kopik is egy kicsit ezért lenövésnél nem lesz olyan gáz. Ha nem tetszik, vagy nem olyan lesz, amire gondoltál, akkor arra még mindig rá lehet festeni feketével, viszont fordítva nem.

A legsötétebb barna és a fekete között igazából csak a fénye között van különbség, de ilyen apróságokban ez sokat számít...

2011. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem is sötétbarnára volt befestve a hajam,és az eredeti hajszinem meg szőkésbarna és az egyik az hogy nem is áll jól,a másik meg hogy kezd lenőni és régen,mikor felgumiztam,azokon a helyeken ahol kezdett kiszőkülni,tökre úgy nézett ki mintha kopasz lennék Xd

bár lehet hogy neked jóláll de ezt fénykép nélkül nem lehet megmondani :/

13L

2011. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne fesd be ! olyan jó lehet így,világosbarnán :) főleg ezzel a hosszúsággal..

képet nem akarsz feltenni? (csak a hajról):))

18/L

2011. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz,sot ha kicsi barnább a borod akk illeni is fog nagyon.nekem bejon a fekete pasiknál és 20cm-s hajnál meg naon jó:) L/14
2011. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne feketét vegyél,mert az túl feltünő,látnoi lehet a csillogásén meg minden,hogy festve van.Vegyél kettes sötétbarnát,annak van egy kis természetes hatása és feketének látszódik.
2011. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!