Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vagy rövid körömmel...

Hosszú vagy rövid körömmel menjek műkörmöshöz?

Figyelt kérdés
Először lesz műkörmöm,de alapból elég hosszúak a körmeim. Ha megyek akkor vágjam le előtte vagy jobb ha hosszan hagyom? Előre is köszi:)
2011. júl. 31. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Le ne vágd. Mindenképp hosszítani kellene ha levágnád hisz benne van a szóba h műköröm. Ha nincs az embernek alap körme akkor sablonnal hosszítják és az drágább is, ha viszont van alapja vagyis van körmöd, az jó mert nem kell sablont használni. Nekem 2 éve műkörmöm 18 vagyok !!

LE NE VÁGD!

2011. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és még vmi: Ha ilyen szépek a körmeid, vagyis nem törnek le, kár műköröm ha ilyen erősek. Nekem is csak azért van mert rágom és nagyon hajszál gyengék, egyből letörik sajnos :S
2011. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szépek és egészségesek a körmeid, én nem is javaslom a műkörmöt, mert több ismerősömnek is elvékonyította a körmét (és nagyon csúnya lett). Illetve azóta is állandóan kell nekik a műköröm, mert anélkül elég undorító lett a körmük. Sok idő, míg visszanyeri a szép, eredeti formáját.

Persze ez a te döntésed.

De, hogy választ is adjak a kérdésedre: ne vágd le, ha kell is vágni, akkor majd a műkörmös elintézi.

2011. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)Hosszúak a körmeim de elég vékonyak, és a formájuk sem szép,ezért akarok műkörmöt.Egyébként hány hetente kell majd visszajárni feltöltetni?
2011. júl. 31. 00:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában 2-3-4 hetente szoktak visszamenni a körmöshöz.
2011. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hetet is kibír, de csak úgy, hogy 4. hét után elmegyek bejavíttatni, ami 500 Ft és ismét kibír 4 hetet és ez így nekem nagyon megéri :) Egyébként ha nem javíttatod ki, átlagba 4 hetet kikell bírnia mindenképp, akármilyen gyorsan is nől a körmöd. A 2-3 hetente járás meg hülyeség, olyan nincs vagy csak sok pénze van az illetőnek, ugyanis 2-3 hét után akármilyen gyorsan is nől a körmöd, akkor is még gyönyörű a műköröm és nem nagy a lenövés :)
2011. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne vágd le, mert létezik az ún. körömerősítés, de ha a formáján is korrrigálni kell, akkor majd a körmösöd intézi. Egyébként meg nem azért vágják le a köörmöt, hogy több pénzt kérjenek el, hanem azért, mert így lesz tartósabb.

Egy műkörmös

2011. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Ment a zöld kezecske mindenkinek.:)
2011. aug. 1. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!