Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyek szőke a barátom kedvéér...

Legyek szőke a barátom kedvéért? 19/L

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején is mondta, hogy neki a szőke vagy a világos haj tetszik a legjobban. Nekem közép barna színű hajam van. (A barátom azt mondta, hogy így is nagyon tetszem neki.) A kérdés a következő: Festessem be a hajam, hogy jobban tetszek neki? Biztos nagyon örülne neki. Amúgy majdnem derékig érő hullámos a hajam. Először próbáljak ki egy hajszínezőt? Milyen márkájút? Egyszer egy fekete hajszínezővel befestettem a hajam, de egyáltalán nem lettem tőle fekete, nem fogta be a hajam a festék. Londa márkájú volt a hajszínező. Ja és amúgy szerintem jól állna a szőke haj, mert babapofim van, fehér a bőröm, a szemem meg zöldeskék. 19/L
2011. júl. 30. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az ő kedvéért tényleg ne fesd be:) ha meg mégis úgy döntenél, ne 1 dobozzal vegyél,nekem vállamtól 5centivel hosszabb ,két doboz kell minimum,hogy normálisan fedjen :)
2011. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem festesd biztosan jól állna nekem is festve van a hajam szőkére és eredetileg szőkésbarna volt ngyon jól áll szeretem
2011. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lilith1994 ***** válasza:
Szerintem meliroztasd...én nemrégen festettem be szőkére de tönkre vágta a hajam.már majdnem a csípőmig ért most meg csak a vállamig...szét töredezet...hajszinező meg nem ér semmit...csak ha vöröset akarsz.
2011. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Én is a melír mellett szavazok! Nem olyan egetverő változás, de azért feltűnő! Így a hajad színe is megmarad, nem roncsolódik annyira, viszont küönlegesebb leszel:) A fodrásznál kérj sok, de vékony melírt az a tuti ;) Sok sikert!
2011. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!