Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok van itt olyan aki fodrász?

Lányok van itt olyan aki fodrász?

Figyelt kérdés
Ha van itt fodrász akkor szívesen kérdeznék tőle pár dolgot ha lenne olyan kedves és válaszolna nekem előre is köszönöm:)
2011. júl. 30. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.:)
2011. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vállig érő hajam van növeszteni szeretném de nagyon lassan nő mivel tudnám picit gyorsítani a növekedését?És mitől erősödne meg?Hiába vágatom rendszeresen mégis vékonyszálú.Ja és még azt szeretném h az lehetséges h azért hullik a hajam mert mindig szorosan összevan kötve?
2011. júl. 30. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
irj privit
2011. júl. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz nem vagyok fodrász de nekem a Bánfi hajhullásra való samponja nagyon jó volt. Meggyorsította a növekedését és meg is erősödött és sokkal több hajam lett :)
2011. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!