Miert no igy a hajam?

Figyelt kérdés
Mindenkinek V alakba no hatul a haja!Nekem ugy van h ket oldaldt megno kozepen meg kikopik!Miert van ez?Mikor megyek fodraszhoz akkor ugy nyirjak le V alakba,de ido utan kikopik kozepen!
2011. júl. 30. 14:19
 1/5 anonim válasza:

Hát ez a hajadtól is függ hogy milyen erősségű, 1 hajszál 6 évig él max.aztán kihullik, de nő új is közben.....lehet a samponnal van gond.......de mondjuk amikor én lenyiratkoztam V alakra , akkor ugyanígy jártam mint te!

Most meddig ér a hajad???

2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most a vállamig ér!hosszabb jobb, de muszáj volt vágatni belőle, mert nagyon töredezett!De inkább soha nem nyírom már le, mert mindig sokat vágnak,hiába mondom, h csak a végebol nyírjanak!Nekem soha nem lesz hosszú hajam pedig nagyon szeretnék!
2011. júl. 30. 17:29
 3/5 anonim válasza:
16:47 vagyok. Amúgy minden fodrász olyan. Én voltam májusban mondtam hogy nyírjon 5cm-t,akkor még 75cm volt a hajam , lenyírt nekem 20cm-t azt hittem frászt kapok és most ezért 67cm a hajam.És hosszabbat akarok. :)
2011. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az szép,már én a mostani hajadnak is örülnék ha nekem is olyan lenne!Mit tegyek h nőljön??
2011. júl. 30. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet a töredezettség miatt is, másrészt pedig van, akinek nem egyformán nő a haja. Lehet, hogy a tiéd oldalt gyorsabban nő. Nekem nem V alakban nő például, hanem teljesen egyenletesen. Igaz én sűrűn vágom, úgyhogy nagyon nincs ideje "eldeformálódni".
2011. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!