Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetessek póthajat vagy mégse?

Tetessek póthajat vagy mégse?

Figyelt kérdés
Már 6 éve növesztem a hajam, de eszméletlen lassan nő :/ a másik meg h ha nem vasalom ki, akk úgy áll, mint vmi szénakazal.. alapbol göndör a hajam, de egyáltalán nem az a szép göndör, nagyon csúnyának érzem...Mivel ugye vasalom, törik, ezért le kellett vágatnom, ugyhogy most a vállamig ér. Heti 2szer mosom, utána ki is vasalom. Szóval a vasalást se viszem tulzásba, mert tényleg csak heti 2szer nyúlok a vasaló után :)Természetesen használok rá hajápolót. Tudom, az lenne a legokosabb ötlet, ha abbahagynám a vasalását, de azt meg nem akarom, mert mint már emlitettem, akk göndör és csúnya kezelhetetlen... Arra gondoltam, h tetetek póthajat, de olyan sok mindent olvastam, többek közt, h még jobban hullik tőle a haj, sokan elkezdenek tőle kopaszodni is. így meg nagyon nem akarok járni :/ szerintetek mit csináljak? ti rakatnátok a helyemben mégis?
2011. júl. 30. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Én is vasalom de nem heti 2x,mindennap ;)

És ne rakass,az irtó gáz,mikor ott vagy valahol,meg dicsérik a szép hosszú hajad,te beletúrsz és ki-/leesik :S

tudom h ha fodrász csinálja akkor tartósan feltudja rakni,de sose lehet tudni ;) Nem pillanat ragasztóval van oda erősítve :) Meg néhány hajon érő haja nagyon meglátszik h elüt a színe az eredeti haj színétől :/

Nekem is vállig érő hajam van 2 éve;lassan nő,de biztosan :D Én inkább kivárom azt a pár évet.de póthajat semmi pénzért nem rakatnék

2011. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ajánlom a póthajat, ír privit elmondok mindent
2011. júl. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na azért tisztázzuk... Normális (!) helyen, európai (ez fontos!) hajat, biztos forrásból fel tudnak úgy rakni, hogy az ne essen le. Ha az minőségi lesz, akkor semmi baja nem lesz. A felvarrás a legjobb, a gyűrűzés nem biztonságos, a keratinos káros. Természetesen havonta kell ellenőrizni, időnként cserélni... sok sikert.:)
2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ELŐSZÖR IS: MINŐSÉG!!! Ez a legfontosabb! Csatos póthaj a legolcsóbb és a legjobb. Én már 2 éve ilyet használok, tökéletesen megfelelt. Ettől nem hullik a hajam, 10 perc alatt felcsatolom, nem kell rá sokat költeni/ugyanannyit mint a saját hajamra/, nem kell fodrászhoz járni, te is meg tudod csinálni. Én ezzel is foglalkozok, hajakat árulok. Van még egy fajta hajhosszabbítás, amit "felragasztanak", ilyenem nem volt, de nagyon dicsérik, és ez sem káros, illetve szintén olcsó, ja és meg tudja neked csinálni bárki! Hajfelvarrás is nagyon jó, de az hamar leesik, hiába csinálják meg jól/szerintem/. Havonta ezért fodrászhoz járni, az nagyon drága. Remélem tudtam segíteni! :) Ha érdekelne póthaj, írj, felvesszük a kapcsolatot és mutatok képeket! :)
2011. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó : ez a csatós póthaj nagyon jól hangzik? te erre értetted h ezzel foglalkozol, vagy a rendesre, amit úgy raknak fel x időre ? egyébként hová valósi vagy? :))) majd írok privit
2011. aug. 2. 03:26
 6/6 A kérdező kommentje:
most nézem csak, h nem lehet neked privit írni :/ szval nem tudom, h vehetnénk fel a kapcsolatot igy...:D
2011. aug. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!