Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élesztő fogyasztása?

Élesztő fogyasztása?

Figyelt kérdés

Pattanások kezelésére, megelőzésére fogyasztanám csak úgy magában. Naponta elfogyasztok egy kockacukornyit az nem kevés??? Olyan kevésnek hangzik, és én az eredmény eléréséhez, egy fél élesztőre számítottam, hogy tényleg használjon. De akkor valóban lesz eredménye ilyen kis mennyiségtől is ?

Az "élesztő maszkot" bárki használhatja ?

Voltak negatív tapasztalataitok az alkalmazásakor ?

Válaszokat előre is Köszönöm! :)


2011. júl. 30. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
én napi egy egész kockával ettem :D kicsit kellemtlen volt, de gondoltam ha már kipróbálom akkor nem szarakodok. Őszintén szólva először mintha jobb lett volna tőle a bőröm... aztán újra tiszta ragya lettem... nekem nem használt :\
2011. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az élesztőtő ha soakt eszel belőle legombásíthatja a szervezetet,szerintem kívülről használd! és nyugodtan bárki használhatja de legjobban azsíros bőrüeknek ajánlják
2011. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm .:)

Egyébként tegnap kezdtem el ez a "kúrát" ,és én is egy egész kockával ettem meg ...hát nagyon rossz íze van . Kifejezetten undorító. XD

De az eredmény érdekében vállalom a szenvedést.

És ha napi fél kocka lenne ?

2011. júl. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!