Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S.! Vizes hajat befogja...

S. O. S.! Vizes hajat befogja a hajfesték?

Figyelt kérdés
Most fognék Neki,magamnak befesteni, és hallottam már régebben, hogy a vizes hajat is befogja...csak most a neten nem találok erről semmit...itt tökörészek,már ha festeném is késő lenne!:D Lényeg,hogy véleményem szerint könnyebben boldogulnék az eloszlatással (hosszú a hajam) ha vizes lenne...! A gyors választ előre is köszönöm!
2011. júl. 29. 19:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Esetleg világosabb színre festetted? Mert sötétebbnél tuti nincs gond,esetedben pedig a hidrogén víz általi gyengülésére tudok csak gondolni.
2013. ápr. 9. 21:48
 12/14 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem sem fogta be én is 15 percig hagytam hosszú hajon. Pedig világos szőke a természetes hajam. A Schwarzkopf Live hajfestéket használtam. Színeset. Kéket lilát és rózsaszínt. Külön tincseken. Már a jövőhéten telljesen ki kopott. Mostmár nem láttszik kicsit se. Úgyhogy meg kockáztatom hogy száraz hajra viszem fel a következő alkalommal. Viszont a másik fajta hajfesték a L'oréal paris-tól a (Colo Rista) az jól meg fogta a hajamat nedvesen. Abból is lilát kéket és rózsaszínt használtam. Viszont utóbbinak nem volt természetesen szép a színárnyalata. Igen én ilyen kritikus vagyok. Tesztelgetem a fajtákat. Ajánnlom ha csíkokat szeretnétek akkor válasszatok le tincseket, és egyesével fessétek be, majd csavarjátok alufóliába a tincseket,és úgy nagyon szép színe lesz. A hajvéget meg úgy festettem, hogy be gumiztam egy hajgumival, és ameddig a gumi volt addig festettem be. Gondolom mindenki tudja hogy a bőrt is meg fogja. Úgyhogy nagyon kell vigyázni. Ja és ha csíkokban festi valaki akkor az nagyon sok idő, és ha te csinálod ép idegrendszer is kell hozzá. Egyébként teszteltem és a sötétszőkénél sötétebb hajat már nem fogja meg a hajfesték. Egyik sem a kettő közül. Egyébként két festés között minimum egy hetet kell várni hogy ne tedd tönkre a hajad. Legalábbis a tapasztalatom szerint.
2023. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A 12-es válaszoló vagyok. Remélem tudtam segíteni. (:
2023. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem sem fogta be én is 15 percig hagytam hosszú hajon. Pedig világos szőke a természetes hajam. A Schwarzkopf Live hajfestéket használtam. Színeset. Kéket lilát és rózsaszínt. Külön tincseken. Már a jövőhéten telljesen ki kopott. Mostmár nem láttszik kicsit se. Úgyhogy meg kockáztatom hogy száraz hajra viszem fel a következő alkalommal. Viszont a másik fajta hajfesték a L'oréal paris-tól a (Colo Rista) az jól meg fogta a hajamat nedvesen. Abból is lilát kéket és rózsaszínt használtam. Viszont utóbbinak nem volt természetesen szép a színárnyalata. Igen én ilyen kritikus vagyok. Tesztelgetem a fajtákat. Ajánnlom ha csíkokat szeretnétek akkor válasszatok le tincseket, és egyesével fessétek be, majd csavarjátok alufóliába a tincseket,és úgy nagyon szép színe lesz. A hajvéget meg úgy festettem, hogy be gumiztam egy hajgumival, és ameddig a gumi volt addig festettem be. Gondolom mindenki tudja hogy a bőrt is meg fogja. Úgyhogy nagyon kell vigyázni. Ja és ha csíkokban festi valaki akkor az nagyon sok idő, és ha te csinálod ép idegrendszer is kell hozzá. Egyébként teszteltem és a sötétszőkénél sötétebb hajat már nem fogja meg a hajfesték. Egyik sem a kettő közül. Egyébként két festés között minimum egy hetet kell várni hogy ne tedd tönkre a hajad. Legalábbis a tapasztalatom szerint.
2023. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!