Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan barna márkájú hajfesték...

Olyan barna márkájú hajfesték ami nem fakul ki könnyen és nem lesz sárgás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
barna márkájú XD ez értelmesre sikerültXD Nah de értitek a márka lenne alényeg:D
2011. júl. 28. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a márka a lényeg. Mindegyik fakul egy kicsit és a hamvas árnyalatú hajfestékek nem lesznek sárgásak.
2011. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj Hennát!Csak ajánlani tudom: mivel 100%-ban növényi, tehát a hajad egyáltalán nem károsítja, a fejbőrödet optimálisan szárítja kicsit, a szín pedig mindig tökéletes, bármilyen színt is használsz.Egy csomag tartalma nekem,akinek középhosszú haja van, 3 alkalomra elég.(1300 ft.)A szín nem hat természetellenesen, vagy "sárgásan", még csak nem is fakul hamar.Ha ősz hajra használod, akkor azért ajánlott a 2 heti használat, de ha csak a színe miatt, akkor havonta 2havonta,hozzáteszem, ha elkezd lenőni, akkor sem olyan feltűnő, mint egy vegyszeres hajfesték.A paróka szerű hatás pedig ki van csukva, mert mindig igazodik az adott hajszínhez.Én imádom!
2011. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!