Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy kozetikus,...

Mennyibe kerül egy kozetikus, ha hetente járok nyomkodásra?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos vagyok és nem tudom mit csináljak.A házi kenceficéket nem tudnám elkészíteni...Kéne egy kozmetikus aki hetente lekezeli.És egyáltalán elmúlnak tőle?Mégegy kérdés:Hny éves koromig kell ezt elviselnem?
2011. júl. 28. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hetente? Nem szabad! Nem tud gyógyulni a bőröd...

Max. havonta...

Egy kezelés mindennel együtt pl. egy vidéki város központjában lévő szalonban 5-6 ezer.

2011. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Pont annyiba, mint ha fél évenete vagy havonta járnál. xD

Minimum 3ezer/alkalom.

És valóban nem kell azért hetetnte, nem jó az se. De az gondolom még eszedbe sem jutott, hogy elmenj bőrgyógyászhoz...? -.-"

A házi kenceficéket meg miért ne tudnád megcsinálni? Semmi bonyolult nincs bennük. De boltban is van csomó kész termék.

2011. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de,hallottam vki hetente megy.és mennyi ideig pattanásos az ember?Mikor múlik el?15?
2011. júl. 28. 12:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább azt kellene megelőzni, hogy kijöjjenek vagy legalábbis ne olyan sok. Keress fel egy bőrgyógyász-kozmetológust, ő majd ír fel gyógyszert, kenőcsöt és lehet, hogy előír valamilyen diétát is.
2011. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és a bőrgyógyász mit tud ajánlani?általában mit szokott?
2011. júl. 28. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Aknesol is jó. Patikában kapható. 1100 Ft kb.
2011. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és az mennyi idő alatt mulasztja el?
2011. júl. 28. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:

A kozmetikusnál egy ilyen kezelés kb. 5000 ft. /=

Szóval azért ez hetente eléggé húzós összeg...

A kozmetikus is csak annyit tesz, hogy megpuhítja a bőrödet és utána kinyomkodja a miteszereket,pattanásokat.. utána pedig bekeni egy pár cuccal...

De egy-két nap kell általában,hogy ne legyen a nyomkodás után piros az arcod. Mivel az arcod nagyon megviseli,hogy ennyire megnyomkodja..

Na mindegy, ezt egyépként te is tudod kezelni.

Csak rakj fel vizet forrni a tűzhelyre és abba rakj bele egy filter kamilla teát ( ha nincs neked otthon akkor azt a gyógyszertárba biztos betudsz szerezni ) na ha a kamilla tea amit felraktál a tűzhelyre elég meleg akkor vedd le a tűzhelyről és zárd el azt.. utána hajolj felé. és úgy teríts rá egy törölközőt a fejedre ( hátulról ) egy 10-15 percig maradj úgy.. kicsit kellemetlen érzés mert ahogy levegőt veszel úgy égetni fogja egy idő után az orrjukad.. akkor kukkants ki a törölköző alól és nyugodtan vegyél levegőt.. ha már úgy érzed,hogy megpuhult az arcod akkor. gyorsan nyomd ki az összes miteszeredet, pattanásodat.. és utána ha használsz arctonikot azzal kend be az egész arcodat,mert az össze húzza a pólusokat és akkor nem megy tele kosszal amiből újjab pattanás,miteszer lehet.. /= utána este szerintem kend be valamilyen arckrémmel,testápolóval az egész arcod. hidd el te is megtudod csinálni. : DD és nemkel 5000.ft-ot fizetned egy alkalomért.: DD ha valamelyik pattanásod vagy miteszered nem tudod kinyomni akkor kérd meg az anyukádat vagy esetleg ha van akkor a nővéredet..


és ez szerintem körülbelül elfog tartani 17-18 éves korodig. De ez szerintem a génjeidtől is függ. Még a felnőtteknek is vannak pattanásai...

2011. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az homlokom van kevesebb az tűrhető.átlagos.de a szám körül van sok.az arcomon oldalt semmi:)apukám is ilyen volt...
2011. júl. 28. 13:15
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor kozmetika vagy bőrgyógyász és otthoni kezelések?
2011. júl. 28. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!