Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező tényleg lekopig...

A hajszínező tényleg lekopig (28mosásos) teljesen vagy nem?

Figyelt kérdés
mert hallottam olyat,hogy barna hajat azért tud befogni a szőke színező,mert van benne szőkítő féle.igaz?
2011. júl. 27. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Oxigenta van benne (3-as többnyire), de az nem "szőkítő féle".

Az a szőkítő, ha szőkítőpor van benne. Azt szokták keverni az oxigentával.

Egyébként nem jön ki teljes mértékben a színező, és barna hajat NEM fogja be a szőke, csak a világosat lehet sötétre!

2011. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt a szőke hajamban rózsaszín, vörös, narancs sárga és mindegyik kijött teljesen.
2011. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28 mosás alatt biztos nem kopik le nullára... Tapasztalat.
2011. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem...én már lassan 2 éve festettem be ilyennel a hajamat, persze a fodrászkellékes boltba garantálták hogy kijön...hátközépig érő világosbarna hajam volt. Tönkretette az állagát, töredezik az a rész ahol még van festék akármit csinálok vele (nem vasalom, nem festem, kímélem, vitaminokat is szedek...Ö), és azóta növesztem le :(
2011. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kopik ki.CSak lenöl,és levágathatod... :(
2011. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva én is ráfizettem:(
2011. júl. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!